Zastosowanie drukowania 3D w przemyśle motoryzacyjnym

 

Stosowanie drukowania 3D oraz szybkiego prototypowania w przemyśle motoryzayjnym przynosi wiele nieopisanych korzyści. Obecnie wszyscy czołowi producenci samochodów integrują drukowanie 3D w sercu swoich strategii produkcyjnych. Druk 3D bieżących pomysłów, jego krótkie czasy realizacji i "elastyczność" technologii pozwala producentom samochodów na wprowadzenie na rynek najnowszych projektów szybciej niż kiedykolwiek wcześniej. Charakter tradycyjnej techniki produkcji produktów uniwersalnych powoli przechodzi do lamusa, w ProtoFab jesteśmy dumni z wprowadzenia bardziej dostosowywalnej ery produkcji.

 

Drukowanie 3D i szybkie prototypowanie pozwala na testowanie nowych, śmiałych pomysłów bez podejmowania ryzyka finansowego i pozwala małym producentom produkować niestandardowe części do niszowych projektów w sposób, który w przeszłości nie byłby wykonalny.  Produkcja addytywna jest ogromnym bodźcem dla producentów w przemyśle motoryzacyjnym i z pewnością wyznaczy nowe, ekscytujące kierunki rozwoju. Nasze usługi drukowania 3D czy obróbki CNC są popularne wśród klientów z branży motoryzacyjnej, podobnie jak nasza drukarka 3D SLA600.

 

 

 

  1. pl
  2. en
  1. pl
  2. en

 

 

DRUKARKI 3D PROTOFAB

 

 

 

Copyright 2017 | Created with WebWave

Twój e-mail
Treść wiadomości
WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
Wiadomość została wysłana - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

KONTAKT

Katowice, Śląskie

 

Tel. +48 666 157 318

info@protofab.pl

ADRES

MENU

Jesteśmy jednym z pierwszych na świecie oddziałów firmy Protofab, Niedawno uruchomiliśmy nasz pierwszy salon wystawowy w Norwegii, obecnie otwieramy również placówkę w Polsce.

O FIRMIE