Zastosowanie drukowania 3D w przemyśle elektronicznym 

 

Produkcja cyfrowa i szybkie prototypowanie, takie jak oferowane przez ProtoFab, są już szeroko stosowane w przemyśle elektronicznym.

Prototypowe obudowy do elektronicznych urządzeń konsumenckich są często drukowane w 3D, a formowanie wtryskowe z tworzyw sztucznych jest podstawą branży od lat. Takie usługi sprawiają, że iteracja jest szybsza i łatwiejsza,  pozwala na więcej eksperymentów i śmielsze projektowanie. Coraz bardziej możliwe jest także drukowanie 3D obudów produktów końcowych, co może zapewnić dodatkowe korzyści. Na przykład, poprzez druk 3D można wytworzyć końcowy produkt, który nie wymaga śrub, lub stworzyć wysoce złożony, niestandardowy kształt, który byłby problematyczny do wykonania inną techniką.

Współpracowaliśmy z wieloma klientami ze świata elektroniki, a nasze usługi zostały wykorzystane w najróżniejszy możliwy sposób. Zapraszamy do kontaktu i omówienia własnych, oryginalnych projektów.

 

 

  1. pl
  2. en
  1. pl
  2. en

 

 

DRUKARKI 3D PROTOFAB

 

 

 

 

POWIĄZANE ARTYKUŁY

 

 

Copyright 2017 | Created with WebWave

Twój e-mail
Treść wiadomości
WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
Wiadomość została wysłana - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

KONTAKT

Katowice, Śląskie

 

Tel. +48 666 157 318

info@protofab.pl

ADRES

MENU

Jesteśmy jednym z pierwszych na świecie oddziałów firmy Protofab, Niedawno uruchomiliśmy nasz pierwszy salon wystawowy w Norwegii, obecnie otwieramy również placówkę w Polsce.

O FIRMIE