DRUKARKI 3D SLA

  1. pl
  2. en
  1. pl
  2. en

PROTOFAB

SLA300

Idealny wybór dla firm o ograniczonej przestrzeni roboczej. Dokładność i tolerancje chropowatości powierzchni mogą przewyższyć formowanie wtryskowe, a nawet konkurować z CNC

 

PROTOFAB

SLA450

Do drukowania małych i średnich części o wymiarach do 450 x 450 x 300 mm z dokładnością 0,05 mm, najwyższą wśród naszych drukarek, i chropowatości powierzchni zaledwie 0,05 μm.

 

PROTOFAB

SLA600

Nasz międzynarodowy bestseller, maksymalna wielkość fabrykowanych części to 600 x 600 x 400 mm. SLA600 może zaspokoić większość potrzeb w zakresie projektowania przemysłowego i prototypowania przy najniższym koszcie jednostkowym.

 

PROTOFAB

SLA800

Doskonałe komponenty i precyzyjna jakość wykonania sprawiają, że SLA800 jest niezastąpiona w swojej klasie. Wykonuje funkcjonalne i wymagające prototypy o rozmiarze do 800 * 600 * 400 mm, eliminując potrzebę dodatkowych połączeń.

 

PROTOFAB

SLA1100

Cenimy Twój czas; wyposażona w dwa lasery i dwa lustra skanujące, aby zapewnić podwójną wydajność w stosunku do drukarek konwencjonalnych , znacznie redukując czas i koszty przetwarzania oraz umożliwia niestandardową produkcję bardzo dużych modeli prototypowych.

 

PROTOFAB

SLA1600

Nowa generacja technologii mocowania płytek mesh, z automatycznymi drzwiami do obsługi pełnej automatycznej linii produkcyjnej.

 

PROTOFAB

SLA2000

Super duży format druku 2000 mm X 750 mm x 600 mm, oszczędza czas montażu, spełnia potrzeby dużych prototypów z branży motoryzacyjnej, lotniczej i innych.

 


 

Zapytaj o cenę

Zapytaj o cenę

Zapytaj o cenę

Zapytaj o cenę

Zapytaj o cenę

Zapytaj o cenę

Zapytaj o cenę

PROTOFAB

SLA2400

Dzięki dużemu formatowi wydruku 2400 mm x 800 mm x 800 mm możemy realizować drukowanie prototypów dużych rozmiarów w zintegrowany sposób, skutecznie unikając błędów w docelowym produktcie spowodowanych manualnym łączeniem mniejszych elementów. Spełniaja pilne zapotrzebowanie na prototypy wielkogabarytowe w takich dziedzinach szybkiego prototypowania jak projektowanie samochodów i lotnictwo. Wyposażona w wysokiej klasy urządzenia optoelektroniczne, w połączeniu z niezależnym i wydajnym oprogramowaniem sterującym do kontroli całego procesu zapewnia stabilność drukowania.

 

Zapytaj o cenę

DRUKOWANIE 3D  

WYCENA ONLINE !  

Copyright 2017 | Created with WebWave

Twój e-mail
Treść wiadomości
WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
Wiadomość została wysłana - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

KONTAKT

Katowice, Śląskie

 

Tel. +48 666 157 318

info@protofab.pl

ADRES

MENU

Jesteśmy jednym z pierwszych na świecie oddziałów firmy Protofab, Niedawno uruchomiliśmy nasz pierwszy salon wystawowy w Norwegii, obecnie otwieramy również placówkę w Polsce.

O FIRMIE