Nowoczesne rozwiązania 3D w dentystyce

 

Produkcja addytywna w stomatologii jest szczególnie interesująca ponieważ korzyści mogą być docenione bezpośrednio przez użytkownika końcowego. Tradycyjnie pacjenci wymagający aparatów ortodontycznych, wkładek nocnych lub korony musieli mieć w ustach nieprzyjemną formę, którą trzeba było odesłać. Koszty były wysokie, często części były produkowane za granicą, a produkt końcowy nie był gotowy przez wiele tygodni, w którym to czasie stan uzębienia mógł się pogorszyć. Teraz wszystko, czego potrzeba, to szybkie skanowanie jamy ustnej, a wkładki dentystyczne można wydrukować na miejscu, w niektórych przypadkach w mniej niż godzinę.

 

Stomatologia może być kosztowna, zarówno dla pacjentów, jak i dla dostawców, więc możliwość taniego wytwarzania części dentystycznych na miejscu może zrewolucjonizować branżę. Nasza najbardziej kompaktowa drukarka 3D SLA300 najlepiej nadaje się do wymagań gabinetów stomatologicznych. Poniżej dowiesz się więcej.

 

  1. pl
  2. en
  1. pl
  2. en

 

 

DRUKARKI 3D PROTOFAB

 

 

 

Copyright 2017 | Created with WebWave

Twój e-mail
Treść wiadomości
WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
Wiadomość została wysłana - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

KONTAKT

Katowice, Śląskie

 

Tel. +48 666 157 318

info@protofab.pl

ADRES

MENU

Jesteśmy jednym z pierwszych na świecie oddziałów firmy Protofab, Niedawno uruchomiliśmy nasz pierwszy salon wystawowy w Norwegii, obecnie otwieramy również placówkę w Polsce.

O FIRMIE